Jachta Natalie

 

Mimořádná nabídka pronájmu nadstandardní lodi Oceanis 41 – Natalie (2013)

 

Natalie (Beneteau Oceanis 41) je mimořádně vybavená nově zrekonstruovaná jachta moderní konstrukce s rozšířenou zádí, sklápěcí plošinou a kolmou přídí.

      

 Rozšířená záď spolu se sklápěcí plošinou jsou velmi zajímavé a žádané konstrukční prvky. Rozšiřují prostor kolem kormidel a spuštěná plošina umožňuje pohodlný vstup a výstup z vody. Velký navigační plotr GPS poskytuje množství informací důležitých pro řízení lodi, včetně hloubkoměru s grafickým znázorněním reliéfu dna nebo hejna ryb. Plotrem můžete ovládat i rozhlasové stanice palubního radiopřijímače. Nadstandardním bezpečnostním prvkem je radiolokátor, který se rovněž ovládá z plotru. Součástí lodi je záchranný vor. Hlavní plachta se navíjí do stěžně. V podpalubí se nacházejí 3 kajuty pro 6 osob. Další dvě osoby mohou spát v salónku. Zajímavým konstrukčním prvkem je posuvný navigační stolek. Jeho variabilita umožňuje vytvořit prostor na sezení po stranách stolku nebo dvě místa z jedné nebo druhé strany.

Natalie v současné době kotví v marině Zadar Tankerkomerc v Chorvatsku.

Skvěle vybavená jachta Natalie Oceanis 41 (2013) prošla na podzim roku 2016 kompletní rekonstrukcí (vč. plachet, radaru, topení, bow thrusteru,..).   
PODZIMNÍ PLACHĚNÍ:
      

Máme pro Vás jedinečnou možnost rozloučit se společně s námi s úspěšnou sezonou 2017 a zakusit trochu adrenalinovější vody Středozemního moře v termínu od 2. poloviny října do 2. poloviny listopadu při posledních letošních plavbách na jachtě Oceanis 41 Natálie pod vedením zkušených českých kapitánů.

Rádi bychom s touto nabídkou oslovili především zájemce o rozšíření kapitánského průkazu sk. B, pro které by v tento čas měly být ideální podmínky pro přípravu na kurz. Stejně tak je to ale skvělá příležitost vyzkoušet si náročnější podmínky i pro všechny ostatní nadšence.

Pro více informací včetně aktuálních cen a volných termínů nás kontaktujte na coja@crewmanagement.cz nebo na tel. čísle +420 734317506.